img

 

 

 

Müşterilerin talepleri doğrultusunda Rakorlu Hidrolik Hortum, Rakorlu Bükümlü Boru, Hidrolik Güç Üniteleri, Hidrolik-Pnömatik ve Elektrik-Elektronik Otomasyonu ile birlikte tasarımı yapılmış olan özel makine üretimi yapılmaktadır. ALTAN HİDROLİK Üretim proseslerinde kullanmakta olduğu, dünyada yeni teknolojiye göre tasarlanmış, makinelere sürekli yatırım yapmaktadır.

 

 

Örnek Çalışmalar

ALTAN HİDROLİK 3D ölçme sistemi kullanmakta , ölçüm datalarını ve Ar-Ge departmanında oluşturulan teknik resim çizimleri uygun programlar ile bilgisayar ortamında aktarım yaparak CNC boru büküm makinelerinde üretim yapmaktadır.

Hidrolik Güç Ünitesi tasarımlarında verimlilik koşullarının sağlanması, optimum çözümlerin sağlanması, kalite standartlarına uygunluk , ergonomik yapıda olması gibi kriterler göz önüne alınarak çalışmalar yürütülmektedir.

Mobil Araç Uygulamalarında müşterilerin ihtiyacına uygun olarak Ar-Ge ve mühendislik departmanımız da istenen fonksiyonları sağlayacak şekilde mühendislik hesapları ve 3D formatında tasarım  yapılmaktadır.

 

Endüstriyel Uygulamalarında müşterilerin ihtiyacına uygun olarak Ar-Ge ve mühendislik departmanımız da istenen Fonksiyonları sağlayacak şekilde mühendislik hesapları ve 3D formatında tasarım yapılmaktadır.

Montaj çalışmaları sonrasında standartlara uygun test yapılmakta, flushing ve sistem temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Hidrolik Proje tasarımlarında ve montaj işlemlerinde güncel teknoloji gelişimlerinin yakın takibi yapılmakta ve yeni teknoloji ürünü makine, malzeme, proses uygulamaları kullanılmaktadır.

 
Altan Logo Fav