Patentlerimiz

Patentlerimiz

'POZİTİF BASINÇTA BOŞALTMA YAPABİLEN TEKERLEK VALFİ' Patent Müracaatı yapılmıştır.

Altan Hidrolik Ar-Ge Merkezinde otomotiv, savunma sanayi ve iş makineleri sektörlerinde yaptığımız çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ürünlerin patent başvuruları gerçekleştirilmiştir.

Tübitak desteği ile yürütmekte olduğumuz ASKERİ UYGULAMALAR İÇİN MERKEZİ LASTİK BASINÇ KONTROL SİSTEMİNİN YERLİ TASARIM VE ÜRETİM OLARAK GELİŞTİRİLMESİ projesi kapsamında 2 tekerlek valfi için 2 adet patent ve İş makinelerinin hidrolik tesisatlarının montajında kolaylık  sağlayan Flanşlı bağlantı aparatı için 1 adet patent başvurusu gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca 2016 yılında Tübitak desteğiyle yürütüp başarı ile tamamladığımız HİDROLİK KOMPONENTLERİN, STANDARTLARA UYGUN YÜKSEK BASINÇ TESTLERİNİ VE TÜRBÜLANSLI FLUSHİNG İŞLEMİNİ, KİRLİLİK ÖLÇEREK YAPABİLEN,OTOMATİK KONTROLLÜ KOMBİNE BİR MAKİNE SİSTEMİNİN GELİŞTİRİLMESİ isimli projemizin patent başvurusu olumlu olarak sonuçlanmış ve patent belgemiz alınmıştır.

Bundan sonraki süreçte yeni kamu destekli projelerin ve firmamıza özgün patentli ürünlerin artırılması için çalışmalar devam edecektir.         

 

 

 
Altan Logo Fav