ALTAN HİDROLİK, 1989 yılında Mühendis kökenli bir girişimci olan Tevfik ALTAN ve kardeşleri tarafından, Hidrolik Malzemeler / Ekipmanlar tedariki ve entegrasyonu amacıyla bir aile şirketi olarak kurulmuş, Sanayi ve Endüstri alanlarında faaliyet gösteren kuruluşlara Mal ve Hizmet sunmaya başlamıştır. Şirketin yapısı kurumsallaşma yönünde alınan kararlar ile 1998 yılında revize edilerek, firma ALTAN HİDROLİK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. adını almış olup, halen sektöründe öncü bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

ALTAN HİDROLİK, Otomotiv-OEM, İş Makinaları-OEM, Makine Sanayi-OEM, Savunma Sanayi, Diğer Sanayi Kolları, İnşaat, Madencilik, Denizcilik ve Diğer Tüm Endüstriyel İş Kollarına yönelik çeşitli ölçekteki kuruluşlara Tasarım, Üretim, Lojistik hizmetlerini, müşterilerinin bir çözüm ortağı olarak sunmaktadır. Öte yandan web tabanlı Online satış kanalı da dahil olmak üzere, müşterilerinin Bakım, Onarım ve Revizyon ihtiyaçları için, geniş bir yelpazede Yüksek Kaliteli Teknik Ürünler ile hem şubelerinde, hem de gereği durumunda Müşterinin kendi sahasında çözümler sağlamak üzere Mobil Servis Hizmet Araçları ile hizmet sunmaktadır.

Ayrıca ALTAN HİDROLİK Müşterilerinin üretim gereksinimlerine uyacak şekilde Tesisat Tasarımı, Komple Sistem Dizaynı ile özelleştirilmiş ürün tasarımı gerçekleştirmekte veya talebe göre Müşterileri ile ortak Mühendislik çalışmaları yürütmektedir. Kurulduğu günden bu yana geçen 30 yılı aşkın sürede, akış teknolojileri ile, güç iletimi sistemleri ve komponentleri alanlarında derin bir bilgi birikimi oluşturan ALTAN HİDROLİK, dijitalleşmeye yönelik faaliyetleri ve güçlü altyapısı sayesinde oldukça verimli yönetilebilen tedarik zinciri ile Müşterilerinin ihtiyaç duydukları tüm ürünlerin bulunabilirliğini ve zamanında teslimatını sağlamaktadır.

Tüm alanlardaki çalışmalarını tamamlayıcı bir ek faaliyet olarak ALTAN HİDROLİK, Hidrolik Hortum İmalat Makineleri, Hidrolik Tesisat Borusu İmalat Makineleri ile, özel uygulamalar için Eaton, Airflex Fren-Kavrama Elemanlarının satış, kurulum, servis ve uygulama hizmetleri de vermektedir.

Özetle; ALTAN HİDROLİK daima üretken ve verimli çalışarak, sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı bir şekilde uzmanlığını müşterilerine aktarmakta, işlerini daha güvenilir ve daha verimli hale getirmelerine yardımcı olmakta, işbirliği içinde olduğu tüm kuruluşlara çalışmalarında ihtiyaç duydukları desteği sunarak, her an endüstriye, Türkiye’ye ve Dünya’ya katma değer sağlamaktadır…

 
Altan Logo Fav