ALTAN HİDROLİK KİMDİR?

ALTAN HİDROLİK , OEM Otomotiv, OEM İş Makineleri, OEM Savunma Sanayi, OEM Makine Sanayi, İnşaat, Madencilik, Denizcilik ve Diğer Tüm Endüstriyel İş Kollarına yönelik çeşitli ölçekteki kuruluşlara Tasarım, Üretim , Lojistik hizmetlerini müşterilerine bir çözüm ortağı olarak sunmaktadır. ALTAN HİDROLİK Web tabanlı Online satış kanalı da dahil olmak üzere Bakım, Onarım ve Revizyon işlemlerini geniş bir yelpazede Yüksek Kaliteli Teknik Ürünler ile şubelerinde ve Müşteri sahasında çözümler sağlamak için Mobil Servis Hizmet Araçları ile hizmet sunmaktadır.

Alanımızdaki 30 yılı aşkın uzmanlığımızı, müşterilerimize mümkün olan en yüksek katma değeri sağlayabilmek adına akılcı çözümlerle birlikte sunuyor, müşterilerimizin işlerini daha güvenli ve daha verimli hale getirmelerine yardımcı oluyoruz.

ALTAN HİDROLİK ÇALIŞMA ALANLARI

ALTAN HİDROLİK  Otomotiv OEM

TIER 1 olarak Otomotiv OEM firmaları tedarikçisi olarak çalışıyor , Prototip araç Tasarım süreçlerinde de Ar-Ge Merkezi olarak müşterilerimiz ile çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

 

ALTAN HİDROLİK  İş Makineleri ve Makine imalat Sanayi OEM

İş Makineleri ve Makine imalat Sanayi OEM firmalarının Prototip Makine Tasarım ve Seri Üretimlerinde süreçlerinde müşterilerimiz ile çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

 

ALTAN HİDROLİK  Savunma Sanayi OEM ve Proje

Savunma Sanayi OEM firmalarının Prototip Makine Tasarım ve Seri Üretimlerinde süreçlerinde müşterilerimiz ile çözüm ortağı olarak çalışıyoruz. Hidrolik-Elektronik -Yazılım  Proje bazında müşterilerimiz ile çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

 

ALTAN HİDROLİK  Satış ve Servis Hizmetleri

Sanayi Üretim , Makine Sanayi, İnşaat İş Makineleri, Madencilik, Denizcilik ve Diğer Tüm Endüstriyel İş Kollarına yönelik çeşitli ölçekteki kuruluşlara Tasarım, Üretim , Lojistik hizmetlerini müşterilerine bir çözüm ortağı olarak sunuyoruz.

ALTAN HİDROLİK Web tabanlı Online satış kanalı da dahil olmak üzere Bakım, Onarım ve Revizyon işlemlerini geniş bir yelpazede Yüksek Kaliteli Teknik Ürünler ile şubelerinde ve Müşteri sahasında çözümler sağlamak için Mobil Servis Hizmet Araçları ile hizmet sunmaktadır.

Alanımızdaki 30 yılı aşkın uzmanlığımızı, müşterilerimize mümkün olan en yüksek katma değeri sağlayabilmek adına akılcı çözümlerle birlikte sunuyor, müşterilerimizin işlerini daha güvenli ve daha verimli hale getirmelerine yardımcı oluyoruz.

Maliyet Düşürme

Ticari faaliyette bulunan her kuruluş için rekabetçi olabilmek, dolayısı ile maliyetleri azaltmak hem büyük bir ihtiyaç, hem de günümüzde zorlu bir süreçtir. Bu alanda uluslararası ve dalında lider tedarikçilerimizle çalışarak, müşterilerimizin süreçlerini sadeleştirerek geliştiriyor ve daha verimli, kazançlı çalışabilme imkanları sunuyoruz.

Verimlilik

Şirketlerin süreçlerini daha verimli ve sürdürülebilir hale getirmeyi ve toplam sahip olma maliyetini düşürmeyi hedefliyoruz. Teknik bilgi ve becerilerimizi kullanarak müşterilerimizin süreçlerini optimize ederek daha başarılı olmaları için onlarla birlikte çözüm ortağı olarak birlikte çalışıyoruz. Web tabanlı On-Line müşteri portalımız ile hızlı sipariş, teslimat, bilgi alış-verişi süreçlerini verimli olarak yürütüyoruz.

Derinlemesine Bilgi Birikimi

Geçtiğimiz 30 yılı aşkın süreli yolculuğumuz boyunca, tüm endüstriyel alanlarda ve OEM sektöründe edindiğimiz derin tecrübeler ile, tüm teknik ve endüstriyel alanlarda beklentilerinize hizmet verebilecek seviyede bilgiye sahip ekibimiz hizmet veriyor . Ayrıca birçok ürün kategorisinde de kendi markalarımızdan oluşan geniş bir yelpazede Yüksek Kaliteli Teknik Ürünler ile, rekabetçi farklı çözüm seçenekleri sunabiliyoruz.

Sürdürülebilirlik

Müşterilerimize sunduğumuz geniş bir yelpazede Yüksek Kaliteli Teknik Ürünler ve hizmetlerimizle, Akışkan iletiminde kalite sorunu yaşanmayacak koşulları sağlayarak sektörün ve dünya çevre koşullarının sürdürülebilir olmasına yardımcı oluyoruz. Enerji tasarrufu sağlayan ürünlerimiz, toplam ürün - yaşam döngüsüne odaklı yaklaşımımız ve tüm endüstriyel proseslere olan bakış açımız sayesinde, geleceğe odaklı ve dünya çevre koşullarının sağlanması için sürdürülebilir stratejilerle yol alıyoruz.

İş Güvenliği

Çalışanlarının bir işletmenin en değerli varlığı olduğuna inancımızla güvenlikten asla ödün vermiyoruz. Genel yönetim sistemimizin bir çıktısı olarak, ISO 45001 tabanlı özel bir Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemimiz mevcuttur. Prensip ve hedefimiz SIFIR iş kazası ile faaliyetlerimizi yürütmektir. Müşterilerimize sağladığımız ürünlerinde çalışma koşullarında güvenlik riski taşımaması adına teslimat öncesi ürün Test prosedürlerini çok güvenilir bir yapıda sağlıyoruz.

Yerinde Hizmet (Filo Servisi)

ALTAN Hidrolik sizlere hem zaman hem de hız kazandırmak adına Filo Ekspres projesini hayata geçirerek kapsama alanını yaygınlaştırmıştır. Web sitemizin ana sayfası üzerinden “Filo Ekspres” butonuna tıklayarak, size en yakın mobil aracımızın en kısa sürede size ulaşıp, yerinizde, hızlı ve ekonomik çözümler sunmasını sağlayabilirsiniz.

 
Altan Logo Fav